fbpx

עורך דין מיסים ברמת גן

עורך דין מיסים ברמת גן הוא הכתובת עבורכם אם הגעתם לכאן בחיפוש אחר מייצג להתנהלות מול מס הכנסה או מע"מ. בין אם אתם בעלי תיק עוסק, חברה בע"מ או אנשים פרטיים ונפתחה כנגדכם חקירת מס, או הליך פלילי או אזרחי בחשד לביצוע עבירת מס – המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם.

סוגי התיקים שבהם עורך דין מיסים בר"ג יכול לחולל הבדל

נקלעתם למצב שבו מס הכנסה או מע"מ מאשימים אתכם בביצוע עבירות מס? עורך דין מיסוי ברמת גן יכול לסייע במגוון רחב של מחלוקות הנוגעות לענייני מיסוי, ובכלל זה:

 • חשדות להעלמת מס
 • חשד לעבירות מע"מ
 • אישומים בהלבנת הון
 • חשד לזיוף חשבוניות
 • טענה לאי הגשת דוחות שנתיים
 • טעויות בדיווח
 • ועוד

 

אולם לא רק בהקשרים של חקירות מס עורך דין כאמור לעיל יכול לחולל הבדל של שמיים וארץ, אלא גם בביצוע תכנון מס מקצועי שיכול לחסוך לכם סכומי כסף נכבדים, כמו במקרה הקלאסי של עסקאות מקרקעין.

עורך דין מיסים ברמת גן
עורך דין מיסים ברמת גן

הסיבה שבגללה לא כדאי לכם לוותר על שירותיו של עורך דין לענייני מיסוי מר"ג

אף שאנשים רבים מתפתים לוותר על שירותיו של עוד מיסים, במטרה לחסוך בהוצאות שכר הטרחה, יש להיות מודעים היטב לעובדה שכל ניסיון להתנהל מול רשויות המס עצמאית, עשוי לגרור נזקים כספיים ופליליים כבדים ובכלל זה קנסות גבוהים מאוד ופתיחה בהליכים פליליים שיכולים להסתיים בעונש מאסר בנסיבות מסוימות.

הענישה על הרשעה בתיקי מס, לנאשמים ללא סיוע משפטי איכותי, היא בהכרח גבוהה וקשה מזו שלה חשופים אנשים שמסתייעים כבר משלב החקירה הראשוני בעו"ד מיסים מנוסה וטוב.

 

מה העלות של עורך דין לענייני מיסים ברמת גן?

שאלת גובה שכר הטרחה של עו"ד לענייני מיסים ברמת גן ובכלל, היא מהסוגיות שעולות לדיון בכל פעם שאדם נזקק לעורך דין המתמחה בדיני מיסוי. לכן השורות הבאות יוקדשו לסקירת טווח המחירים שעורכי דין מיסים ברמת גן והמרכז גובים כיום עבור שירותיהם בהקשרים שונים:

 • פגישת ייעוץ ראשונית מול עורך דין העוסק בענייני מיסוי: 500 – 700 ש"ח.
 • פגישת ייעוץ שלישית והלאה: 500 – 1,000 ש"ח.
 • ייעוץ משפטי מיסויי ליחידים, עם אפיון מסמכים: 900 – 1,200 ש"ח.
 • ייעוץ משפטי מיסויי לבעלי עסקים: 500 – 1,000 ש"ח.
 • משלוח התראות: 250 – 300 ש"ח.
 • ייצוג בתביעת מס: 10- 20 אחוז משווי התביעה.
 • עריכת תצהיר / ניסוח כתב הרשאה: 400 – 500 ש"ח.
 • ניסוח ועריכת חוות דעת משפטית: 900 – 1,000 ש"ח.
 • הגשת ערעורים לרשות המיסים: 7.5% מן הסכום במחלוקת.

 

למה לא כדאי להסתכל רק על המחיר כשבוחרים עורך דין לתיקי מס ברמת גן והסביבה?

אף שברור לחלוטין שמחיר השירות המשפטי שמציע עורך דין המתמחה בדיני מיסוי, הוא פקטור משמעותי מאוד – חשוב לזכור שרמתו של הייצוג המשפטי שתקבלו מעורך הדין שתבחרו, יכולה לחולל הבדל ממשי בתוצאות.

הדבר נכון בכל תחום משפטי אך תקף ביתר שאת בהקשרי מיסוי ומחלוקות מול רשויות המס, שעלולות להיות להן השלכות כלכליות מרחיקות לכת. לכן ישנה חשיבות לבחירת עורך הדין שייצג אתכם על פי כישוריו, ניסיונו המקצועי וכמות ההצלחות שצבר בתיקים דומים לשלכם.

אין ספק כי בהחלט ישנו קשר מובהק בין המחיר שעורך הדין גובה תמורת שירותיו, ובין הוותק שלו, הניסיון המעשי שצבר בעולמות המיסוי והשם שעשה לעצמו בתחומו. יחד עם זאת, לעיתים מגלים נישומים ובעלי עסקים בדיעבד כי הניסיון להוזיל בהוצאות המשפטיות, עלה להם ביוקר. כך קורה פעמים רבות כאשר בוחרים להתפשר על איכות עורך הדין רק כדי לחסוך בעלויות.

ההחלטה של עו"ד לענייני מיסוי להציע את שירותיו בתמורה לשכר נמוך, מקורה לא אחת בהעדר ניסיון מקצועי מספק ורצון של עורך הדין לצבור לעצמו ניסיון מעשי ראשוני בהתנהלות מול מוסדות המס השונים בארץ. במצב זה האינטרסים שלכם נתונים בסכנה ובפרט אם נקלעתם לתביעת מס שהפסד בה עלול לעלות לכם יותר מכפי שהיה עולה לכם ייצוג משפטי איכותי של עורך דין מס הכנסה בר"ג או עורך דין מע"מ טוב ברמת גן והאזור.

אז לפני שאתם מקבלים החלטה לכאן או לכאן, זכרו כי עורך דין מיסים טוב ברמת גן – גם אם הוא גובה שכר טרחה מעט גבוה יותר מן המתחרים, יכול בסיכומו של דבר לחסוך לכם סכומי כסף משמעותיים מול גורמי המס השונים.

 

הבסיס למציאת עורך דין מיסים מעולה ברמת גן

הבסיס למציאת עורך דין מיסים מעולה ברמת גן, הוא היכרות מעמיקה ויסודית של דיני המס בארץ, בנוסף להיכרות עם הישויות השונות הפועלות בלשכות מס הכנסה, מע"מ והביטוח הלאומי. בנוסף לכל אלו, חשוב לוודא גם מראש שעורך הדין שבשירותיו שקלתם להיעזר, אכן מתמחה בעולמות המיסוי כתחום עיסוק מרכזי.

 

האם ישנה משמעות להתמחות ספציפית בדיני מס?

חשיבותה של התמחות ספציפית בתחום המיסוי, טמונה בכך שמדובר על תחום משפטי סבוך ודינאמי מאוד – מה שמחייב כל עו"ד שפועל כמייצג מול מס הכנסה או מעמ, להיות בעל ידע מפותח וניסיון עשיר בכמה דיציפלינות משיקות, וביניהן תחום החשבונאות.

הניסיון והידע הנרחבים האלו, פחות סביר שיהיו בקרב עורכי דין שזמנם מחולק בין ייצוג לקוחות בתחומים משפטיים נוספים. בהקשר זה, מומלץ גם לשאול את עורכי הדין שבהם שוקלים להסתייע, מה הוותק שיש להם כמייצגים מול גורמי המס ואילו הצלחות הצליחו לצבור בתיקי מס כמו שלכם.

 

למה חשוב לשים לב כשמחפשים עורך דין מיסים מומלץ ברמת גן?

אם אתם מחפשים אחר עו"ד מס מומחה, אסור בשום פנים ואופן לדלג על חיפוש חוות דעת והמלצות. ביקורות מלקוחות הן כלי עזר משמעותי מאוד כשמחפשים בעלי מקצוע בכלל ובפרט בהקשר לחיפוש של עורכי דין מנוסים מתחום המיסוי.

משום שלא תמיד אפשרי לאתר חוות דעת ממקור ראשון של מישהו שמכירים אישית, ייתכן שתיאלצו לפנות מעט מזמנכם לביצוע תחקיר מקוון שבמסגרתו תידרשו לבדוק חוות דעת על עורכי דין לענייני מיסוי ברמת גן, גם בגוגל וגם בפייסבוק.

 

על חשיבות הבחירה בעו"ד מנוסה לדיני מיסים

תמיד מומלץ לפנות לעורך דין הבקיא במכלול ההיבטים הנוגעים להתנהלות השגרתית מול מע"מ, מס הכנסה והמוסד לביטוח לאומי. לדוגמא – עורך דין מיסוי הבקיא בחוקי השומה ובהוראות החוק לעניין ניהול הספרים, חובת הדיווח, חובת הפקת החשבוניות והקבלות כחוק, הגשת ערעורים בתיקי מס, וכן הלאה. אולם מעבר לאלו, חשוב לצמצם את החיפוש עד כמה שניתן לעורכי דין מיסים המתמחים ספציפית בנושא שבו אתם זקוקים לעזרה.

 

לסיכום

משרד עו"ד דני אורדן ממוקם בהרצליה שמח להציע שירותי ייצוג וליווי משפטי איכותי ללקוחות מכל אזור המרכז. משרדנו מסייע מזה שנים רבות לאנשים פרטיים, בעלי עסקים ובעלי חברות בישראל, בהתנהלות שוטפת וחוקית מול רשות המיסים. זאת בנוסף לליווי בחקירות מס, ייצוג משפטי בחשד לעבירות מס, טיפול במחלוקות עם מס הכנסה או מע"מ, ועוד.

לאורך שנות פעילותו הרבות בעולמות המיסוי, משרדנו צבר לעצמו הצלחות משמעותיות ומרשימות שעליהן מעידות ההמלצות באתרנו. נשמח לפעול גם למענכם בכל עניין או סוגיה משפטית מתחום המיסוי ובכלל. לתיאום של פגישת ייעוץ ראשונית ודיסקרטית, ללא עלות או התחייבות – מלאו כאן את פרטיכם!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: