fbpx

תחומי עיסוק המשרד

הגדרת עבירות ה"צווארון הלבן" הינה הגדרה רחבה וכוללנית, אשר סעיפי החוק הרלוונטיים משתלבים בה זה בזה. כך למשל, אדם המואשם לפי ס' 290 ל"חוק העונשין", המגדיר את עבירת ה"שוחד", יואשם כמעט בהכרח גם ב"קבלת דבר במרמה" ובדרך כלל גם בעבירות מס שונות, עבירות לפי "חוק הלבנת הון" קשורות קשר בל יינתק לסעיפי עבירות המס, וכן הלאה…

קצרה היריעה מלתאר עד כמה קריטית היא הבנה חשבונאית מעמיקה ומעשית, לצד זו המשפטית בתיקים מסוג זה, אשר לעיתים "באבחת החרב" מסוגלת לגדוע את טענות ותאוריות היחידה החוקרת.

כל אדם, וללא קשר להשכלתו, מעמדו החברתי ו/או הפיננסי, עימות מול רשויות המס איננו עניין של "מה בכך".

 

בהובלתו של עו"ד (רו"ח) דני אורדן, בוגר רשות המסים – ייצג המשרד חברות ועסקים רבים בישראל במאות עימותים מול רשויות המס השונות (מס הכנסה, מע"מ וכיוב') והכל הן במישור המנהלי (דיונים במוסדות המס עצמם) והן בבתי המשפט (שלום, מחוזי ועליון), הן בתחום האזרחי והן בתחום הפלילי.

בשנים האחרונות חלה תפנית חיובית מצד הממסד בכל הנוגע להליכים המשפטיים המתנהלים מול חייבים בישראל.

כונס הנכסים הרשמי (כנ"ר) ובתי המשפט הפנימו את "הגישה האמריקאית", כלומר, את העובדה כי טיפול מהיר ויעיל בחייב – תוך מתן אפשרות הוגנת לצאת לדרך חדשה – מהווה אינטרס כלכלי מובהק לא רק של החייב עצמו, אלא ובעיקר של כלל המשק והכלכלה במדינה.

חשוב לזכור – אין להתרגש או להרגיש חלילה מובכים מחוסר ההבנה של "השפה הבנקאית". ניתן להסיק כי ישנם כאלו הבונים על המבוכה כאסטרטגיה למימוש שיטת "מצליח", קשה אחרת להסביר את הבחירה בדרך ניסוח מוזרה ומסורבלת לא לצורך.  

לעומת זאת, המציאות המקבלת ביטוי בחוק ובבתי המשפט פשוטה הרבה יותר, ומלמדת כי ישנה חשיבות מכרעת לגישה בה מתנהלים מול הבנק, אשר בסופו של דבר הינו גוף עסקי לכל דבר ועניין.

עימות מול בנקים או גופים פיננסיים גדולים אחרים מהווים לרוב מצב של נחיתות מובנית ללקוח וזאת מעבר למורכבות המקרה.

משרדנו ייצג ומייצג בעשרות תיקים מול כל הבנקים, ועד כה השיג \ השיב ללקוחותיו סכומי עתק.

החלטות בעניינים כגון מתן צווי סגירה, דרישות חיובים מוזרות, נקיטת הליכים ספק חוקיים, ומנגד  התעלמות ו\או התחמקות מהחזרי תשלום, "סחבת" יתכן מכוונת מצד הרשות, ועוד ועוד… ולעיתים מתוך החלטה שרירותית של פקיד- עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך לעסקים ולאנשים פרטיים.  

כפרנסי הציבור, על הרשויות המקומיות וזרועותיהן חלה חובת הגינות ותום לב מוגברת מעבר לאלו החלות על גופים או אנשים פרטיים. לצערנו המציאות מלמדת כי חלק נכבד מהן נוטה "לשכוח" זאת.

אורדן ושות' מומחים בנקיטת פעולות משפטיות אגרסיביות לפי הצורך המידי, ולאחר מכן בהובלת הניצחון המשפטי הכולל מול רשויות מקומיות ועיריות.

אורדן דפנא ושות' רואי חשבון (1987)

צוות המשרד מעניק במסירות שירותי ראיית חשבון כוללים לכ200 חברות, בניהן חברות הייטק המעסיקות עשרות עובדים, חברות יזמות נדל"ן וקבלנים, מסעדות וברים, יבואנים ויצואנים, וכן עסקים קטנים ובעלי מקצועות חופשיים- כולם תוך יחס אישי וזמינות בלתי מתפשרת.

יישום ההבנה והניסיון החשבונאי והמשפטי בבחינה ספציפית של לקוח – מאפשר לנו את היצירתיות המצופה מרואה החשבון, והתוצאות הטובות ביותר ללקוח- קרי, הוצאות מס מופחתות ככל הניתן בדרך לגיטימית וחוקית, ושמירה על השקט הנפשי.

רוצה לדבר איתנו על נושא אחר?