fbpx

הלבנת הון בכסף וירטואלי

אחת מהחשדות הכי לא נעימים שיכולים לפקוד אתכם זה הלבנת הון, אך מה קורה כאשר מדובר על הלבנת הון בכסף וירטואלי?

כיום הכסף הוירטואלי הפך להיות נפוץ מאוד בקרב משתמשים רבים. יש כאלה שבוחרים לעשות שימוש במטבעות הוירטואלית על מנת לבצע עבירות שאותן ניתן לבצע גם במטבעות הרגילים. כמובן שהעבירה הנפוצה ביותר שניתן לבצע היא הלבנת הון – שהפכה להיות מכת מדינה של ממש.

הלבנת הון זה כל עבירה שמתבצעת עם כסף בכל דרך שהיא, כאשר הדרך הנפוצה ביותר זה כמובן העלמת מס או שימוש בכסף על מנת לקדם פעולות עברייניות מכל סוג שהוא. הגופים הללו הבינו את החשיבות של המטבעות הווירטואליים מהר מאוד, והחליטו להשתמש בכוח שעומד לזכותם על מנת להגביר את אפשרויות הפשיעה שלהם.

במאמר הבא תקבלו את כל המידע הרלוונטי על השילוב של הלבנת הון בכסף וירטואלי. כך תבינו בדיוק כיצד הלבנת הון מהסוג הזה מתבצעת, וכמובן במקרה שנתפסת מהן האפשרויות שעומדות לרשותכם על מנת להקל את הענישה או אפילו לא לעמוד לדין בכלל.

 

מהו כסף וירטואלי ומטבעות דיגיטליים?

אם הייתם מחוברים לרשתות המדיה בשנה החולפת ככל הנראה יצא לכם לשמוע על מטבעות וירטואליים. בשנה החולפת זאת הייתה אחת מהתופעות החזקות ביותר אשר שטפו את העולם כולו. אנשים רבים ובעלי עסקים השקיעו סכומי כסף לא מובטלים על מטבעות דיגיטליים וכסף וירטואלי כל זאת על מנת להגדיל את שוויו, וכך בעצם לבצע רווח משמועתי במיוחד.

מטבע וירטואלי הוא בעצם מטבע מסוג מסוים אשר בשונה מהמטבעות הרגילים לא נמצא אצלכם באופן פיזי. מדובר במטבע וירטואלי אשר מכיל בתוכו ברקוד ייחודי לו, המטבע מסוג מסוים מכיל בתוכו ערך מסוים אשר שווה ערך למטבעות הרגילים. לכל אדם אשר מחזיק מטבעות וירטואליים מסוגים שונים יש גם ארנק דיגיטלי שבו הוא יכול לאחסן את כל המטבעות הווירטואליים אשר עומדים לזכותו.

בצורה הזאת אותו אדם יכול לרכוש מוצרים או לשלם חשבונות, כאשר המטבע נסחר בדיוק בערך היציג שלו באותו היום. מדובר באלמנט חדש אשר מטרתו העיקרית כמובן זה להחליף את המטבעות הרגילים, ולאפשר לכם לסחור בכסף בדרכים דיגיטליות – דבר שהפך להיות מבוקש מאוד בגלל התקדמות הטכנולוגיה. כיום תוכלו למצוא מבחר ענק של מטבעות דיגיטליים אשר נסחרים במקומות שונים בעולם.

לכל מטבע יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, והחוכמה זה כמובן לדעת באיזה מטבע לבחור על מנת להגדיל את הערך ההתחלתי שלו. כמובן שבתור התחלה קשה מאוד להסתגל לכל הנושא של מטבעות דיגיטליים, אך אם תדעו להתנהל נכון עם המטבעות הללו תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים לא מעט כסף.

הלבנת הון בכסף וירטואלי
הלבנת הון בכסף וירטואלי

מדוע כדאי לבחור במטבעות דיגיטליים?

יש לא מעט סיבות אשר גרמו ללא מעט אנשי עסקים לבחור באופציה של מטבעות דיגיטליים על פני האופציה המקובלת של מטבעות או כסף רגיל אותו כל אחד מאיתנו מכיר. בתחילת הדרך אנשים רבים הרימו גבה, אך כיום ברור לכולם כי מדובר בדרך הנוחה והיעילה ביותר לסחור בכסף. אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על היתרונות של מטבעות דיגיטליים, זה בהחלט הזמן שלכם לעשות זאת.

ראשית היתרון הבולט ביותר זה שלא מדובר בעוד סתם מטבע רגיל אשר נשאר בערך המקובל שלו. מטבעות דיגיטליים משנים את הערך שלהם כל הזמן, זאת אומרת שאתם יכולים להרוויח לא מעט כסף אם תדעו לבחור את המטבע הנכון אשר נמצא במגמת עלייה. לא מעט אנשי עסקים עשו סכומים גדולים של כסף רק בגלל שהם הצליחו לבחור את המטבע הנכון אשר הגדיל או אפילו הכפיל את הערך שלו ביום בהיר אחד.

יתרון נוסף שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת זה שמדובר במטבעות וירטואליים ולכן הם שמורים מאוד ולא תוכלו לאבד אותם. אנשים רבים מוצאים את עצמם מפסידים לא מעט כסף רק בגלל שהם לא מנהלים בצורה נכונה את חשבון הבנק שלהם או לא יודעים כיצד לשמור את הכסף שלהם בדרכים אחרות. מטבעות וירטואליים נועדו על מנת לשים סוף לסיפור הזה, בעזרתם תוכלו לדעת בדיוק כמה כסף יש לכם – והכול מאוחסן על גבי הענן, כך שאינכם צריכים לדאוג שמא לא תדעו היכן נמצא כל הכסף שלכם.

 

הלבנת הון בכסף וירטואלי – כיצד זה מתבצע?

בזכות התקדמות הטכנולוגיה כיום ישנם לא מעט אפשרויות אשר בגינן עבריינים רבים יכולים לבצע עבירות מס בקלות ובמהירות – בוודאי כאשר מדובר על מטבעות וירטואליים עליהם כמעט בלתי אפשרי לעקוב.

מטבעות וירטואליים נמצאים ממש בתחילת הדרך שלהם, ולכן אין גוף מסוים או בנק אשר אותם מטבעות מאוגדים תחתיו. מהסיבה הזאת אנשים רבים מעדיפים לבצע הלבנות הון עם כסף וירטואלי, כך הם יוכלו ברוב המקרים לחמוק מעונש – או שיהיה מאוד קשה לטעון טענות ממשיות כנגדם מכיוון שמדובר בכסף וירטואלי, וכמעט בלתי אפשרי לדעת לאיזה מטרות הוא נועד.

בנוסף באמצעות האינטרנט ניתן להעביר סכומי כסף גדולים בקלות ובמהירות וללא כל בקרה. כך ניתן להעלים סכומי כסף גדולים או אפילו לא לדווח עליהם בצורה מבוקרת. זהו ללא ספק החשש העיקרי של רשויות המס במדינת ישראל ובעולם כולו, שיגיע היום שיהיה מאוד קשה לעקוב אחרי כל הכסף שנסחר במקומות השונים דבר שיצור כאוס מוחלט.

כיום בזכות המודעות הגדולה לכסף וירטואלי, רשויות המס מנסות להפעיל טכנולוגיות ואמצעים שונים כך שתמיד יהיה ניתן להיות עם יד על הדופק בכל הקשור גם לכסף וירטואלי. ניתן להגיד כי ישנה התקדמות בשנה האחרונה, אך זה עדיין לא שווה ערך לדרך של רשויות המס לעקוב אחרי כסף בבנקים הרגילים.

אך אפשר להגיד בצורה חד משמעית כי בעתיד הקרוב רשויות המס יצליחו להדביק את הפער שנפתח, כך שבסוף הם עוד יצליחו לעקוב בצורה כמעט מלאה גם על כסף אשר נסחר באופן וירטואלי.

 

נחשדים בהלבנת הון בכסף וירטואלי? פנו אלינו!

הלבנת הון עם כסף וירטואלי שונה מאוד מהלבנת הון רגילה, לא תמיד הטיעונים אשר מתקבלים בעת הגנה על נאשם אשר מואשם על הלבנת הון רגילה יתקבלו גם כאשר מדובר על הלבנת הון בכסף וירטואלי. מהסיבה הזאת חשוב שתעמידו לצדכם משרד עורכי דין אשר מכיר את הנושא של כסף וירטואלי על בוריו, רק כך תוכלו לטעון את הטענות הנכונות אשר יעזרו לכם להילחץ מהסיטואציה הלא נעימה שנקלעתם אליה.

אומנם הנושא של הכסף הוירטואלי נמצא עדיין בחיתוליו, אך רשויות המס יעשו את מירב המאמצים על מנת לאתר את כל אותם מעלימי מס או עברייני הלבנת הון אחרים אשר מנסים לנצל את הפרצה בכדי להמשיך ולבצע עבירות. מהסיבה הזאת אסור לכם להתפשר על הייצוג שלכם, ברגע שתפנו אל משרד עורכי הדין הטוב ביותר תוכלו לדעת שעומד מאחוריכם גוף יציב אשר הולך לספק לכם שקט – ולא פחות חשוב, להחזיר אתכם אל שגרת החיים במהירות האפשרית. אצלנו הלקוח תמיד נמצא בראש סדר העדיפויות, וכך זה יימשך לאורך כל הדרך עד אשר הלקוח יחזור לשגרה.

צרו קשר ואנו נדאג לכם לפתרון הטוב ביותר!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
חשד הלבנת הון בעסק

הלבנת הון היא פשע חמור שלא רק מפר את חוקי המס אלא גם מהווה איום על הביטחון הלאומי. בהתאם לכך, גם העונשים הנלווים להרשעה בעבירה

קרא עוד »
חשד להלבנת הון

הלבנת הון היא פעולה אשר מתבצעת על ידי שימוש בכספים או ברכוש אשר הגיעו בדרך לא חוקית כזאת או אחרת. המטרה היא כמובן לטשטש או

קרא עוד »
זיהוי הלבנת הון פיתוח חדש

הלבנת הון הפכה להיות בשנים האחרונות פעולה אשר מתבצעת לעיתים שכיחות במיוחד על ידי אנשים רבים, חלקם אפילו ללא עבר פלילי וללא ידע מקצועי בתחום.

קרא עוד »