fbpx

זיהוי הלבנת הון פיתוח חדש

הלבנת הון הפכה להיות בשנים האחרונות פעולה אשר מתבצעת לעיתים שכיחות במיוחד על ידי אנשים רבים, חלקם אפילו ללא עבר פלילי וללא ידע מקצועי בתחום. בנוסף לכך חשוב להכיר את הדרך החדשה הקיימות בשוק לתהליך זיהוי הלבנת הון. הלבנת הון פיתוח חדש יכול לתת למדינה דרך נוספת להתמודד עם הבעיה.

הלבנת הון מדברת על שימוש בכסף אשר הגיע באמצעות פשיעה או בדרכים לא חוקיות אחרות, במטרה להכשיר אותו לשימוש פעם נוספת אך הפעם באופן חוקי.

לשם כך חוקקו במדינת ישראל חוק מיוחד למקרים הללו, החוק נקרא חוק הלבנת הון כאשר המטרה העיקרית של החוק זה להקשות עד כמה שניתן על אותם עבריינים לעשות שימוש חוזר בכסף אותו הם הוציאו. יתרה מכך, כיום ניתן להגדיר בתור "הלבנת הון" כמעט כל פעילות בכסף אשר מתבצעת באופן לא חוקי.

מהסיבה הזאת ניתן להגיד כי לא רק עבריינים מבצעים הלבנת הון, אלא גם אנשים נורמטיביים לחלוטין אשר עושים עבירות שונות בכסף – גם הם בסופו של יום יכולים להיות חשודים על הלבנת הון. לכן חשוב מאוד להבין מהם האישומים העומדים מעל ראשכם, וכמובן להתמודד עם כל אחד מהאישומים בדרך המקובלת. כך תוכלו בסופו של יום לנקות את עצמכם מכל החשדות, ולפתוח בדרך חדשה וטובה יות

 

החשיבות של הבנקים בתהליך זיהוי הלבנת הון

כיום בזכות התקדמות הטכנולוגיה הרבה יותר קל לבצע העברות כספיות בין גופים שונים, כאשר המטרה הראשית היא כמובן לבצע הלבנת הון בצורה כזאת או אחרת. אם אדם מסוים רוצה שלא לדווח על הכנסותיו, הוא יכול לבחור בשלל דרכים יצירתיות על מנת לטשטש את העקבות ולהביא למצב שבו הוא יצליח לא לדווח על ההכנסות וכך להימנע מתשלום מס. זוהי עבירה פלילית לכל דבר ועניין, אך קשה מאוד לאתר את אותם עבריינים וכמובן להוכיח כי הכסף הגיע מהכנסות העסק ולא מגופים אחרים.

הבנקים הם כלי מרכזי באיתור מלביני הון, כל בנק מודע לכמויות הכסף שכל אחד מהלקוחות מוציא דרכו. זאת אומרת ברגע שאדם מסוים מוציא כמויות גדולות של כסף, הבנק הוא איש המפתח אשר צריך לברר מהיכן הגיעו ההכנסות הללו. ברגע שהבנק יקבל את האינפורמציה, הוא יכול להעביר אותה הלאה על מנת שיהיה ניתן לחקור את הנושא הזה יותר לעומק.

מהסיבה הזאת לא מעט מלביני הון מעדיפים שלא להעביר את הכסף לחשבון בנק מסוים, ואם כבר הם משתמשים בחשבון בנק הוא יהיה מסווה עד כמה שניתן. ברוב המקרים כאשר הלבנת הון מתבצעת דרך הבנק יהיה הרבה יותר קל לעלות עליה או לפחות לבדוק אותה בצורה קצת יותר מקיפה ורצינית. זוהי הסיבה שרשויות המס במדינת ישראל וגם רשויות האכיפה נשענות על הבנקים ומאפשרות להם להשתמש בכלים ובאלמנטים רבים על מנת לאתר מלביני הון – כך שיהיה ניתן להעמיד אותם במקום ולהתעמת איתם בנושא של הלבנת הון פיתוח חדש.

 

זיהוי הלבנת הון – יתרונות

כיום בגלל התקדמות הטכנולוגיה והאפשרויות הרבות שעומדות לרגליהם של מלביני הון רבים אשר יכולים לבצע את העבירות שלהם בצורה קלה – חייבים לחשוב על דרכים יצירתיות על מנת לאתר את הלבנות ההון במהירות האפשרית. הלבנת הון אשר לא מזהים אותה כבר בתחילת הדרך הופכת להיות הרבה יותר מורכבת, וכאשר אנשים מצליחים לבצע הלבנת הון אחת – הם יכולים להתמכר לנושא, וכך להפוך להיות מלביני הון באופן קבוע.

מהסיבה הזאת פותחה שיטה חדשה אשר מאפשרת לזהוי הלבנת הון, לשיטה הזאת יש יתרונות רבים כך שהיא הפכה להיות נפוצה מאוד במדינות רבות ברחבי העולם. בקטע הבא נסביר לכם בקצרה את היתרונות של הפיתוח החדש להלבנת הון, כך שתוכלו לדעת בדיוק למה הוא שבר את המוסכמות בכל העולם.

ראשית הפיתוח החדש מאפשר לזהות הלבנת הון במהירות ובקלות, דבר שלא היה קיים עד עצם היום הזה. כיום על מנת לאתר הלבנת הון צריכים לבצע בדיקות רבות וכמובן תמיד להיות עם יד על הדופק על מנת לאתר תנועות לא מוסברות בחשבון הבנק.

דבר נוסף זה כמובן אלמנט ההרתעה שקיים ברגע שפיתוח מהסוג הזה נכנס ישר לעניינים. בעזרת זיהוי הלבנת הון הפיתוח החדש, לא מעט אנשים אשר מתעסקים עם הלבנת הון יבינו כי הסיכויים שלהם להיתפס הופכים להיות מהותיים יותר. לא מן הנמנע כי אותם אנשים יעדיפו שלא להתעסק עם הלבנות הון, דבר שיכול להפוך את החיים להרבה יותר טובים עבור כל העוסקים במלאכה.

זיהוי הלבנת הון פיתוח חדש
זיהוי הלבנת הון פיתוח חדש

נחשדתם בזיהוי הלבנת הון? יש לכם אל מי לפנות!

זה אף פעם לא נעים לקבל מכתב שבו נאמר לכם כי אתם הולכים להיחקר תחת אישומים שאינכם מכירים בכלל. לא מעט אנשים נורמטיביים מקבלים הודעה כי הם צריכים להגיע אל משרד החקירות של רשויות המס על מנת להתמודד עם חקירה בחשד להלבנת הון. מרבית האנשים אינם יודעים בכלל על מה הם מואשמים, וכמובן מהי הלבנת הון ואיך היא מגיעה ליידי ביטוי. ברוב המקרים אותם אנשים מגיעים בחששות רבים לחדר החקירה, מכיוון שהם מבינים כי יחסי הכוחות משתנים – וכרגע הם נמצאים על כיסא החקירה.

אך עצרו הכול! אתם לא צריכים להתמודד עם החקירה לבד, אתם חייבים להעמיד לצדכם איש מקצוע אשר ילווה אתכם לכל אורך החקירה על מנת להוציא את הצדק לאור. הנושא של הלבנת הון הוא לא משחק ילדים, ובקלות תוכלו להעמיד לצדכם משרד של עורכי דין איכותיים אשר ילווה אתכם לכל אורך הדרך ויספקו לכם את ההגנה המשפטית הטובה ביותר עבורכם.

משרד אורדן הוא הכתובת האידיאלית ביותר עבורכם בכל הקשור להלבנת הון. ברגע שתדעו שיש לצדכם את צוות עורכי הדין המנוסה ביותר תוכלו להיות בראש שקט כי יש מי שתומך בכם תמיד ומספק לכם את המידע הרלוונטי ביותר על מנת שתוכלו להוציא את הצדק לאור. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות אלינו על מנת שנוכל לספק לכם את ההגנה המשפטית הטובה ביותר – כי אנו נעשה את מירב המאמצים על מנת להחזיר אתכם בחזרה לשגרה.

 

מהי הענישה על עבירות של הלבנת הון?

כאמור הענישה על הלבנת הון תלויה בעיקר בנסיבות שבגינן היא בוצעה וכמובן בכמויות הכסף שלא דווחו בצורה ראויה אל רשויות המס. על פי החוק היבש הענישה על הלבנת הון נעה בין 5 עד 10 שנות מאסר בפועל, כך שאסור להישאר אדישים לנושא הזה – ולהבין כי בסופו של יום אם אתם נחשדים בעבירות של הלבנת הון, תוכלו למצוא את עצמכם תחת סורג ובריח.

איך תוכלו לקבל את העונש המינימאלי ביותר? יש לכם אפשרות להפוך את הדיון בעיניכם להרבה יותר קל ופשוט אם תדעו להעמיד לצדכם את צוות עורכי הדין הטוב ביותר. אנו במשרד אורדן מתמחים בנושא של הלבנת הון, ונשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המנוסה שלנו על מנת שביחד נוכל להחזיר אתכם לשגרה ולהוציא את הצדק לאור במהירות האפשרית.

אתם לא צריכים לחשוב על הענישה בנושא של הלבנת הון, אתם צריכים לחשוב כיצד אתם מוציאים את האמת ומחזירים אתכם אל המשפחה ואל העבודה מבלי שתצטרכו למצוא את עצמכם יושבים מאחורי סורג ובריח על הלבנת הון.

צרו קשר ואנו נדאג לכם לפתרון הטוב ביותר!

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
הרשעה בהלבנת הון

מי מכם שמעודכן בחדשות ובעדכונים השוטפים של גורמי התקשורת שומע לא פעם על הרשעה בהלבנת הון ועונשי מאסר כבדים המלווים אותה. ובכן, הלבנת הון נחשבת

קרא עוד »
חשד להלבנת הון

הלבנת הון היא פעולה אשר מתבצעת על ידי שימוש בכספים או ברכוש אשר הגיעו בדרך לא חוקית כזאת או אחרת. המטרה היא כמובן לטשטש או

קרא עוד »
הלבנות הון בינלאומיות

ברחבי העולם קיימים חוקים למניעת הלבנות הון בינלאומיות הממלאים תפקיד מכריע בבלימת השימוש במנגנוני הלבנת כספים, למימון פעילות טרור. גם ישראל הצטרפה למאבק בהלבנות הון

קרא עוד »